0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER İDDAA PROGRAMLARI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    16.04 23:00 Aldosivi
    • 0-1
    • Rosario
    • 0-0
    17.04 00:30 Bordj Bou Arreridj
    • 0-0
    • Oran
    • 0-0
    16.04 23:00 Charleston (Usa)
    • 2-1
    • North Carolina
    • 0-0
    16.04 23:00 El Paso (Usa)
    • 1-3
    • North Texas (U
    • 0-2
    16.04 23:00 Hartford Athletic (Usa)
    • 2-1
    • New York Red B
    • 1-1
    16.04 23:00 Louisville City (Usa)
    • 2-0
    • Pittsburgh (Us
    • 1-0
    17.04 00:00 Maryland Bobcats (Usa)
    • 1-2
    • San Diego 1904
    • 0-2
    16.04 23:30 Banjul Utd
    • 0-0
    • Elite United
    • 0-0
    16.04 23:15 Al-Gharafa
    • 2-3
    • Al Markhiya
    • 1-1
    17.04 00:00 Cruz Azul K
    • 0-1
    • Guadalajara K
    • 0-0
    17.04 00:15 JAHE
    • 1-3
    • Garde National
    • 0-2
    16.04 23:00 Farense
    • 0-1
    • Sporting
    • 0-1
    16.04 23:00 Atl. Venezuela
    • 3-2
    • Metropolitanos
    • 3-1
    17.04 00:00 Velez Sarsfield
    • 2-0
    • Huracan
    • 0-0
    17.04 03:00 Houston Dynamo
    • 2-1
    • San Jose Earth
    • 1-0
    17.04 04:30 Seattle Sounders
    • 4-0
    • Minnesota
    • 0-0
    17.04 21:00 Club de Foot Montreal
    • 4-2
    • Toronto FC
    • 2-1
    17.04 05:00 Reign K
    • 0-0
    • Houston Dash K
    • 0-0
    17.04 16:30 Augsburg
    • 0-0
    • Bielefeld
    • 0-0
    17.04 16:30 Freiburg
    • 4-0
    • Schalke
    • 2-0
    17.04 16:30 Monchengladbach
    • 4-0
    • Frankfurt
    • 1-0
    17.04 16:30 Union Berlin
    • 2-1
    • Stuttgart
    • 2-0
    17.04 16:30 Wolfsburg
    • 2-3
    • Bayern
    • 1-3
    17.04 19:30 Leverkusen
    • 3-0
    • FC Koln
    • 1-0
    17.04 14:00 St. Pauli
    • 4-0
    • Wurzburger Kic
    • 3-0
    17.04 15:00 Dresden
    • ERT.
    • Duisburg
    • -
    17.04 15:00 Kaiserslautern
    • 2-1
    • Saarbrucken
    • 2-1
    17.04 15:00 Magdeburg
    • 0-0
    • Zwickau
    • 0-0
    17.04 15:00 Turkgucu Munchen
    • 0-2
    • Munich 1860
    • 0-0
    17.04 15:00 Verl
    • 3-0
    • Uerdingen
    • 2-0
    17.04 15:00 Viktoria Koln
    • 2-0
    • Hallescher
    • 1-0
    17.04 15:00 Aachen
    • 1-1
    • Wegberg-Beeck
    • 0-1
    17.04 15:00 Bergisch Gladbach
    • 0-0
    • Wiedenbruck
    • 0-0
    17.04 15:00 Homberg
    • 3-1
    • Lotte
    • 2-0
    17.04 15:00 Monchengladbach II
    • 1-0
    • Ahlen
    • 1-0
    17.04 15:00 Rodinghausen
    • 0-0
    • Bonner
    • 0-0
    17.04 15:00 Straelen
    • 0-2
    • RW Essen
    • 0-1
    17.04 16:30 Wuppertaler
    • 2-0
    • Koln II
    • 1-0
    17.04 15:00 Aalen
    • 1-1
    • Homburg
    • 0-0
    17.04 15:00 Bahlinger
    • 1-0
    • Stadtallendorf
    • 0-0
    17.04 15:00 Freiburg II
    • 1-0
    • Pirmasens
    • 0-0
    17.04 15:00 FSV Frankfurt
    • 1-2
    • RW Koblenz
    • 1-2
    17.04 15:00 Grossaspach
    • 1-4
    • Schott Mainz
    • 0-1
    17.04 15:00 Hoffenheim II
    • 2-2
    • Giessen
    • 2-0
    17.04 15:00 Mainz II
    • 2-1
    • Kassel
    • 2-0
    17.04 15:00 Offenbach
    • 1-1
    • Stuttgart II
    • 0-0
    17.04 15:00 Steinbach Haiger
    • 4-0
    • Alzenau
    • 1-0
    17.04 15:00 Walldorf
    • 1-4
    • Elversberg
    • 0-1
    17.04 19:30 Bayern K
    • 2-3
    • Hoffenheim K
    • 2-0
    17.04 16:00 Hoffenheim 2 K
    • 2-1
    • Wurzburger Kic
    • 2-0
    17.04 03:30 Central Cordoba
    • 0-5
    • River Plate
    • 0-1
    17.04 19:30 Sarmiento Junin
    • 1-0
    • Lanus
    • 0-0
    17.04 21:45 San Lorenzo
    • 1-1
    • Argentinos Jrs
    • 1-0
    17.04 21:00 Brown Adrogue
    • 0-3
    • Def. de Belgra
    • 0-0
    17.04 21:30 Barracas Central
    • 1-0
    • Deportivo Moro
    • 1-0
    17.04 21:30 Instituto
    • 2-2
    • Ferro
    • 1-2
    17.04 22:30 Villa Dalmine
    • 0-0
    • All Boys
    • 0-0
    17.04 01:00 Talleres (R.E)
    • 4-0
    • Sacachispas
    • 2-0
    17.04 20:30 Deportivo Armenio
    • 1-0
    • Los Andes
    • 1-0
    17.04 21:30 Deportivo Merlo
    • 2-1
    • Canuelas
    • 2-1
    17.04 21:30 San Miguel
    • 2-0
    • Acassuso
    • 1-0
    17.04 21:30 UAI Urquiza
    • 1-2
    • Justo Jose de
    • 0-2
    17.04 21:30 Villa San Carlos
    • 3-2
    • Colegiales
    • 1-2
    17.04 21:30 El Porvenir
    • 3-0
    • Leandro N. Ale
    • 0-0
    17.04 21:30 Sportivo Italiano
    • 1-1
    • Berazategui
    • 0-1
    17.04 16:00 Comunicaciones K
    • 1-4
    • Platense K
    • 1-1
    17.04 16:00 Lanus K
    • 1-5
    • San Lorenzo K
    • 1-1
    17.04 17:00 UAI Urquiza K
    • 4-0
    • Estudiantes K
    • 2-0
    17.04 17:00 Kukesi
    • 2-2
    • Tirana
    • 1-0
    17.04 17:00 Partizani
    • 3-1
    • Kastrioti
    • 1-1
    17.04 16:00 Beselidhja Lezha
    • 2-1
    • Koplik
    • 1-0
    17.04 16:00 Cerrik
    • 4-0
    • Flamurtari
    • 3-0
    17.04 16:00 Erzeni
    • 2-1
    • Partizani II
    • 0-1
    17.04 14:00 Burreli
    • 0-1
    • Korabi Peshkop
    • 0-1
    17.04 14:00 Din. Tirana
    • 2-1
    • Vora
    • 1-0
    17.04 17:30 Al-Wahda (Uae)
    • 0-0
    • Goa (Ind)
    • 0-0
    17.04 18:00 Al Quwa Al Jawiya (Irq)
    • 0-0
    • Pakhtakor (Uzb
    • 0-0
    17.04 20:00 Al-Rayyan (Qat)
    • 1-3
    • Persepolis (Ir
    • 1-0
    17.04 21:00 Al Nasr Riyadh (Sau)
    • 3-1
    • Al-Sadd (Qat)
    • 1-0
    17.04 21:00 Foolad (Irn)
    • 1-0
    • Al Wehdat (Jor
    • 1-0
    17.04 21:00 Tractor-Sazi (Irn)
    • 0-0
    • Al Sharjah (Ua
    • 0-0
    17.04 10:00 Wellington Phoenix
    • ERT.
    • Western United
    • -
    17.04 10:05 Western United
    • 1-0
    • Central Coast
    • 1-0
    17.04 12:10 Melbourne City
    • 7-0
    • Melbourne Vict
    • 2-0
    17.04 08:00 Canberra Olympic
    • 3-0
    • Belconnen Unit
    • 0-0
    17.04 10:30 Monaro Panthers
    • 1-2
    • West Canberra
    • 0-1
    17.04 07:30 Adamstown Rosebud
    • 6-3
    • Valentine
    • 3-1
    17.04 07:30 Lambton J.
    • 2-1
    • Lake Macquarie
    • 1-1
    17.04 10:00 Edgeworth E.
    • 0-1
    • Newcastle Olym
    • 0-1
    17.04 08:00 Northbridge Bulls FC
    • 3-4
    • Manly Utd
    • 0-1
    17.04 08:30 Sutherland
    • 0-4
    • Rockdale
    • 0-2
    17.04 11:00 Marconi
    • 0-0
    • Sydney Olympic
    • 0-0
    17.04 12:00 Druitt Town Rangers
    • 0-0
    • Sydney Utd
    • 0-0
    17.04 09:15 Logan Lightning
    • 1-2
    • Gold Coast Kni
    • 0-0
    17.04 11:30 Gold Coast
    • 0-4
    • Queensland Lio
    • 0-1
    17.04 12:30 Eastern Suburbs
    • 0-0
    • Moreton Bay Ut
    • 0-0
    17.04 12:30 Magpies Crusaders
    • 0-6
    • Peninsula
    • -
    17.04 07:00 Adelaide U21
    • 0-1
    • Croydon
    • 0-0
    17.04 08:30 Adelaide Raiders
    • 1-4
    • Adelaide Comet
    • 0-2
    17.04 08:30 Sturt Lions
    • 1-1
    • Campbelltown C
    • 1-1
    17.04 10:30 Adelaide City
    • 1-0
    • Blue Eagles
    • 1-0
    17.04 11:30 Adelaide Olympic
    • 1-3
    • South Adelaide
    • 0-2
    17.04 07:15 Kingborough Lions
    • 2-0
    • Devonport
    • 2-0
    17.04 08:00 Eastern Lions
    • 0-1
    • Heidelberg
    • 0-1
    17.04 10:00 South Melbourne
    • 2-0
    • St Albans
    • 1-0
    17.04 12:00 Dandenong
    • 4-3
    • Hume City
    • 2-1
    17.04 10:00 Armadale
    • 1-1
    • Balcatta
    • 1-1
    17.04 10:00 Bayswater City
    • 1-4
    • Floreat Athena
    • 0-1
    17.04 10:00 Cockburn City
    • 0-3
    • Perth SC
    • 0-2
    17.04 10:00 Gwelup Croatia SC
    • 1-1
    • Perth Glory U2
    • 0-0
    17.04 10:00 Inglewood
    • 1-2
    • Sorrento
    • 1-2
    17.04 10:00 Joondalup
    • 2-0
    • Rockingham Cit
    • 1-0
    17.04 11:00 Acacia Ridge
    • 0-9
    • Albany Creek
    • 0-2
    17.04 11:00 The Gap
    • 0-5
    • Western Spirit
    • 0-1
    17.04 18:00 Admira
    • 0-1
    • Hartberg
    • 0-0
    17.04 18:00 Ried
    • 0-0
    • Altach
    • 0-0
    17.04 18:00 St. Polten
    • 1-2
    • Austria Vienna
    • 1-1
    17.04 15:30 Amstetten
    • 0-3
    • Liefering
    • 0-0
    17.04 15:30 Austria II
    • 0-2
    • Innsbruck
    • 0-0
    17.04 15:30 BW Linz
    • 5-0
    • Vorwarts Steyr
    • 3-0
    17.04 15:30 FC Juniors
    • 2-3
    • Floridsdorfer
    • 2-0
    17.04 17:00 Keshla
    • 0-0
    • Sabah Baku
    • 0-0
    17.04 19:15 Neftci Baku
    • 4-0
    • Zira
    • 0-0
    17.04 22:00 Al-Hidd
    • 1-0
    • Al-Muharraq
    • 0-0
    17.04 22:00 East Riffa
    • 2-0
    • Al-Ahli Manama
    • 0-0
    17.04 19:30 Charleroi
    • 2-3
    • Eupen
    • 1-3
    17.04 21:45 Antwerp
    • 3-2
    • Genk
    • 0-1
    17.04 17:00 Seraing
    • 0-0
    • Lierse K.
    • 0-0
    17.04 21:00 RWDM
    • 2-5
    • Lommel SK
    • 1-2
    17.04 17:00 Zulte Waregem K
    • 2-2
    • Genk K
    • 1-1
    17.04 15:00 Leuven K
    • 0-0
    • RSC Anderlecht
    • 0-0
    17.04 17:00 St. Liege K
    • 3-1
    • Club Brugge K
    • 3-0
    17.04 14:00 Zhodino
    • 0-2
    • Dynamo Brest
    • 0-1
    17.04 16:00 Neman
    • 0-2
    • FC Minsk
    • 0-1
    17.04 18:00 BATE
    • 2-1
    • Energetik-BGU
    • 2-1
    17.04 20:00 Soligorsk
    • 4-1
    • Slavia Mozyr
    • 1-0
    17.04 14:00 Naftan
    • 2-0
    • Baranovici
    • 1-0
    17.04 16:00 FC Slonim
    • 0-2
    • Orsha
    • 0-1
    17.04 18:00 Dnepr Mogilev
    • 1-1
    • Lida
    • 0-0
    17.04 15:30 Rukh Brest 2
    • 1-1
    • Smorgon 2
    • 0-0
    17.04 15:00 Dynamo Brest K
    • 0-9
    • Zorka-BDU K
    • 0-3
    17.04 17:00 FC Gomel K
    • 1-13
    • Minsk FK K
    • 0-6
    17.04 02:30 Nacional Potosi
    • ERT.
    • Royal Pari
    • -
    17.04 22:00 Oriente Petrolero
    • ERT.
    • Always Ready
    • -
    17.04 16:00 Krupa
    • 1-0
    • Sloboda
    • 1-0
    17.04 16:00 Mladost DK
    • 2-0
    • Tuzla City
    • 1-0
    17.04 20:00 Sarajevo
    • 0-2
    • Borac Banja Lu
    • 0-1
    17.04 17:30 Bratstvo Gracanica
    • 1-0
    • TOSK Tesanj
    • -
    17.04 17:30 Gorazde
    • 3-0
    • Capljina
    • -
    17.04 17:30 Gradacac
    • 5-1
    • Zivinice
    • -
    17.04 17:30 HNK Orasje
    • 3-1
    • Kakanj
    • -
    17.04 17:30 Jedinstvo Bihac
    • 1-0
    • Travnik
    • -
    17.04 17:30 Posusje
    • 2-2
    • Igman K.
    • -
    17.04 17:30 Vis Simm-Bau
    • 2-3
    • Hadzici
    • -
    17.04 17:00 Drina Zvornik
    • 2-0
    • Sutjeska Foca
    • 1-0
    17.04 17:00 Jedinstvo Brcko
    • 2-1
    • Sloga Doboj
    • 1-0
    17.04 17:00 Kozarska Dubica
    • 1-0
    • Prijedor
    • 0-0
    17.04 17:00 Leotar
    • 0-0
    • Novi Grad
    • 0-0
    17.04 17:00 Ljubic Prnjavor
    • 1-2
    • Kozara
    • 0-1
    17.04 17:00 Modrica
    • 1-1
    • Zvijezda 09
    • 0-1
    17.04 17:00 Podrinje Janja
    • 0-0
    • Slavija
    • 0-0
    17.04 17:00 Tekstilac
    • 0-0
    • Zeljeznicar Ba
    • 0-0
    17.04 21:00 Desportiva Ferroviaria
    • 1-0
    • Estrela do Nor
    • 1-0
    17.04 21:00 Rio Branco-VN
    • 2-1
    • Rio Branco ES
    • 0-1
    17.04 21:00 Serra
    • 2-1
    • Pinheiros
    • 1-1
    17.04 21:00 Vitoria ES
    • 2-0
    • Real Noroeste
    • 1-0
    17.04 21:15 Madureira
    • 4-2
    • Macae
    • 2-0
    17.04 02:00 SER Caxias
    • 0-0
    • Gremio
    • 0-0
    17.04 16:00 Tapajos
    • 0-1
    • Paysandu
    • 0-1
    17.04 21:30 Rio Branco PR
    • 0-0
    • Cianorte
    • 0-0
    17.04 22:00 Athletico-PR
    • 0-4
    • Operario
    • 0-0
    17.04 02:00 Corinthians
    • 1-1
    • Sao Bento
    • 0-1
    17.04 02:00 Ponte Preta
    • 3-0
    • Santos
    • 3-0
    17.04 04:00 Palmeiras
    • 0-1
    • Sao Paulo
    • 0-0
    17.04 22:00 Bahia
    • 4-0
    • CRB
    • 2-0
    17.04 17:45 Botev Plovdiv
    • 0-1
    • Slavia Sofia
    • 0-1
    17.04 20:00 Arda
    • 1-0
    • Beroe
    • 0-0
    17.04 17:00 Atletik Kuklen
    • 0-0
    • Gorski Izvor
    • 0-0
    17.04 17:00 Borislav Parvomay
    • 1-0
    • Karnobat
    • 0-0
    17.04 17:00 Gigant Saedinenie
    • 1-0
    • Levski Karlovo
    • -
    17.04 17:00 Maritsa Plovdiv
    • 3-0
    • Dimitrovgrad
    • 1-0
    17.04 17:00 Nesebar
    • 0-4
    • Zagorets
    • 0-2
    17.04 17:00 Rozova Dolina
    • 2-1
    • Spartak Plovdi
    • 0-0
    17.04 17:00 Vereya
    • 1-5
    • Rodopa Smolyan
    • 1-3
    17.04 17:00 Yambol 1915
    • 0-3
    • Chernomorets 1
    • -
    17.04 16:00 Balkan Botevgrad
    • 8-1
    • Oborishte
    • 6-0
    17.04 16:00 Chavdar Etropole
    • 2-2
    • Marek
    • 1-0
    17.04 16:00 Nadezhda Dobroslavci
    • 1-1
    • Chepintsi
    • 1-0
    17.04 16:00 Perun
    • 1-1
    • Bansko
    • 1-0
    17.04 16:00 Razlog
    • 4-2
    • Botev Ihtiman
    • 1-1
    17.04 16:00 Rilski Sportist
    • 0-2
    • Gotse Delchev
    • 0-1
    17.04 16:00 Slivnishki Geroy
    • 1-2
    • Belasitsa
    • 0-1
    17.04 16:00 Velbazhd
    • 0-2
    • Vladaya
    • 0-1
    17.04 16:00 Vihren
    • 0-1
    • Kyustendil
    • 0-0
    17.04 16:00 Dorostol
    • 0-3
    • Chernomorets B
    • 0-2
    17.04 16:00 Septemvri Tervel
    • 0-0
    • Chernolomets
    • 0-0
    17.04 16:00 Svetkavitsa
    • 1-1
    • Dunav Ruse
    • 0-0
    17.04 19:00 AS Police
    • 0-1
    • USFA
    • 0-0
    17.04 19:00 Bobo-Dioulasso
    • 0-0
    • Kozaf
    • 0-0
    17.04 19:00 Rahimo
    • 1-1
    • Leopard St.Cam
    • 1-0
    17.04 16:00 Aigle Noir
    • 1-0
    • Inter Star
    • -
    17.04 16:00 Atletico Olympic
    • 0-3
    • Bujumbura C.
    • 0-1
    17.04 16:00 Bumamuru
    • 2-0
    • Rukinzo
    • 0-0
    17.04 17:00 Europa FC
    • 3-0
    • Lynx
    • 0-0
    17.04 19:30 St Josephs
    • 1-0
    • Lions Gibralta
    • -
    17.04 21:30 Lincoln
    • 5-1
    • Mons Calpe
    • 2-0
    17.04 17:00 Amal Bou Saada
    • 3-2
    • USM Blida
    • -
    17.04 17:00 Arba
    • 2-0
    • Harrach
    • 0-0
    17.04 17:00 Arzew
    • 2-2
    • Oued Sly
    • 1-2
    17.04 17:00 Bejaia
    • 1-0
    • MO Bejaia
    • 0-0
    17.04 17:00 CR Beni Thour
    • 0-0
    • Lakhdaria
    • 0-0
    17.04 17:00 CRB Ouled Djellal
    • 2-2
    • US Chaouia
    • 1-1
    17.04 17:00 El Kerma
    • 1-1
    • Ain Ouessara
    • 1-0
    17.04 17:00 El Khemis
    • 3-1
    • SC Ain Defla
    • -
    17.04 17:00 Khenchela
    • 0-0
    • Batna
    • 0-0
    17.04 17:00 MO Constantine
    • 2-2
    • Khroub
    • 2-1
    17.04 17:00 MSP Batna
    • 0-1
    • Annaba
    • 0-0
    17.04 17:00 RC Kouba
    • 1-0
    • Msila
    • 0-0
    17.04 17:00 RC Oued Rhiou
    • 0-2
    • ASM Oran
    • 0-1
    17.04 17:00 Saida
    • 0-1
    • Temouchent
    • 0-0
    17.04 17:00 Tadjenant
    • 3-1
    • Eulma
    • 3-1
    17.04 17:00 Telaghema
    • 2-0
    • Chelghoum
    • 1-0
    17.04 17:00 Widad Adabi de Boufarik
    • 2-2
    • Ben Aknoun
    • -
    17.04 21:00 Police Nationale
    • 3-0
    • Barwaqo
    • -
    17.04 15:00 Mlada Boleslav
    • 2-0
    • Opava
    • 0-0
    17.04 17:00 Karvina
    • 3-0
    • Ceske Budejovi
    • 2-0
    17.04 17:00 Sigma Olomouc
    • 1-1
    • Teplice
    • 1-0
    17.04 19:30 Plzen
    • 1-1
    • Jablonec
    • 1-0
    17.04 15:30 Chrudim
    • 0-3
    • Lisen
    • 0-1
    17.04 11:15 Pisek
    • ERT.
    • Sokolov
    • -
    17.04 18:00 Hostoun
    • ERT.
    • Motorlet Pragu
    • -
    17.04 18:00 Povltavska FA
    • ERT.
    • Pribram B
    • -
    17.04 11:15 Jablonec B
    • ERT.
    • Bohemians 1905
    • -
    17.04 11:15 Zbuzany
    • ERT.
    • Pardubice B
    • -
    17.04 11:30 Prepere
    • ERT.
    • Usti nad Orlic
    • -
    17.04 18:00 Zapy
    • ERT.
    • Brozany
    • -
    17.04 18:00 Zivanice
    • ERT.
    • Hradec Kralove
    • -
    17.04 11:15 Prestice
    • ERT.
    • Horovicko
    • -
    17.04 11:30 Ceske Budejovice B
    • ERT.
    • Marianske Lazn
    • -
    17.04 18:00 Katovice
    • ERT.
    • Sobeslav
    • -
    17.04 18:00 Klatovy
    • ERT.
    • Union Beroun
    • -
    17.04 18:00 Myto
    • ERT.
    • Rokycany
    • -
    17.04 11:15 Aritma Prague
    • ERT.
    • Tatran Rakovni
    • -
    17.04 11:15 Brandys n. Labem
    • ERT.
    • Banik Most - S
    • -
    17.04 11:15 Ceska Lipa
    • ERT.
    • Kladno
    • -
    17.04 11:15 Chomutov
    • ERT.
    • Dobris
    • -
    17.04 11:15 Neratovice
    • ERT.
    • Cesky Brod
    • -
    17.04 11:15 Steti
    • ERT.
    • Meteor Prague
    • -
    17.04 17:00 Olympie Brezova
    • ERT.
    • Ostrov
    • -
    17.04 18:00 Slany
    • ERT.
    • Ostrov
    • -
    17.04 11:30 Velke Hamry
    • ERT.
    • Dvur Kralove
    • -
    17.04 18:00 Letohrad
    • ERT.
    • Nachod
    • -
    17.04 18:00 Trutnov
    • ERT.
    • Poricany
    • -
    17.04 18:00 Banik Most - Sous B
    • ERT.
    • Domousice
    • -
    17.04 18:00 Brna
    • ERT.
    • Litomericko
    • -
    17.04 18:00 FK Jilove
    • ERT.
    • Zatec
    • -
    17.04 18:00 Modlany
    • ERT.
    • Kadan
    • -
    17.04 18:00 Oldrichov
    • ERT.
    • Krupka
    • -
    17.04 18:00 Perstejn
    • ERT.
    • Lovosice
    • -
    17.04 18:00 Srbice
    • ERT.
    • Horni Jiretin
    • -
    17.04 18:00 Bolevec
    • ERT.
    • Stribro
    • -
    17.04 18:00 Chotikov
    • ERT.
    • Zruc
    • -
    17.04 18:00 Nepomuk
    • ERT.
    • Stribro
    • -
    17.04 18:00 Nyrsko
    • ERT.
    • Chotikov
    • -
    17.04 18:00 Nyrsko
    • ERT.
    • Bolevec
    • -
    17.04 18:00 Rapid Plzen
    • ERT.
    • Vejprnice
    • -
    17.04 18:00 Rapid Plzen
    • ERT.
    • Plzen-Cernice
    • -
    17.04 18:00 Sokol Lhota
    • ERT.
    • Holysov
    • -
    17.04 18:00 Sokol Lhota
    • ERT.
    • Meclov
    • -
    17.04 18:00 Tlumacov
    • ERT.
    • Nepomuk
    • -
    17.04 18:00 Tlumacov
    • ERT.
    • Domazlice B
    • -
    17.04 18:00 Vejprnice
    • ERT.
    • Horni Briza
    • -
    17.04 18:00 Blatna
    • ERT.
    • Trebon
    • -
    17.04 18:00 Tyn nad Vltavou
    • ERT.
    • Drazice
    • -
    17.04 11:15 FK Komarov
    • ERT.
    • SK Lhota
    • -
    17.04 11:15 Hrebec
    • ERT.
    • Dobrovice
    • -
    17.04 11:15 Klicany
    • ERT.
    • Nespeky
    • -
    17.04 18:00 Bohemia Podebrady
    • ERT.
    • Cesky Brod B
    • -
    17.04 18:00 Porici n. S.
    • ERT.
    • Kosor
    • -
    17.04 18:00 Povltavska FA B
    • ERT.
    • Tuchlovice
    • -
    17.04 18:00 Tochovice
    • ERT.
    • Lysa n. L.
    • -
    17.04 11:15 Pardubice U19
    • ERT.
    • Hradec Kralove
    • -
    17.04 11:30 Plzen U19
    • ERT.
    • Karvina U19
    • -
    17.04 12:00 Brno U19
    • ERT.
    • Opava U19
    • -
    17.04 12:00 Slovacko U19
    • ERT.
    • Sigma Olomouc
    • -
    17.04 12:00 Sparta Prag U19
    • ERT.
    • Pribram U19
    • -
    17.04 13:00 Mlada Boleslav U19
    • ERT.
    • Ceske Budejovi
    • -
    17.04 14:00 Meteor Prague U19
    • ERT.
    • Zlin U19
    • -
    17.04 15:00 Slavia Prag U19
    • ERT.
    • Ostrava U19
    • -
    17.04 13:00 Lok. Brno K
    • 0-3
    • Plzen K
    • 0-1
    17.04 14:00 Dukla Prag K
    • 1-7
    • Sparta Prag K
    • 0-4
    17.04 15:00 Slavia Prag K
    • 9-1
    • Pardubice K
    • 3-0
    17.04 15:00 Vendsyssel
    • 1-0
    • Hvidovre IF
    • 0-0
    17.04 16:00 F. Amager
    • 0-0
    • Hobro
    • 0-0
    17.04 14:15 Koge
    • 0-3
    • Silkeborg
    • 0-0
    17.04 14:00 SfB-Oure
    • 3-2
    • Holstebro
    • 2-1
    17.04 14:30 VSK Aarhus
    • 1-0
    • Sydvest
    • 0-0
    17.04 15:00 Holbaek
    • 3-0
    • BK Frem
    • 1-0
    17.04 15:00 Jammerbugt
    • 3-0
    • Aarhus Fremad
    • 1-0
    17.04 15:00 Middelfart
    • 0-1
    • Dalum IF
    • 0-1
    17.04 15:00 Næsby
    • 1-1
    • B.93
    • 0-0
    17.04 15:00 Hillerod
    • 1-0
    • Skovshoved
    • 0-0
    17.04 15:00 Tarnby
    • 1-3
    • Roskilde
    • 1-0
    17.04 16:00 Nykobing
    • 2-1
    • Roskilde KFUM'
    • 1-1
    17.04 14:00 ASA Aarhus K
    • 2-0
    • B93 K
    • 2-0
    17.04 15:00 Aalborg K
    • 1-2
    • Odense Q K
    • 1-0
    17.04 15:00 Sundby K
    • 3-5
    • Aarhus K
    • 1-3
    17.04 15:00 Brondby K
    • 4-1
    • Fortuna Hjorri
    • 2-0
    17.04 15:00 Nordsjaelland K
    • 1-0
    • KoldingQ K
    • 0-0
    17.04 17:00 Koge K
    • 3-0
    • Thisted K
    • 2-0
    17.04 02:00 Cibao
    • 3-2
    • Jarabacoa
    • 1-2
    17.04 03:00 New Amsterdam (Usa)
    • 0-3
    • Chattanooga (U
    • 0-1
    17.04 15:00 Gnistan (Fin)
    • 0-1
    • HIFK (Fin)
    • 0-1
    17.04 15:00 Haka (Fin)
    • ERT.
    • KTP (Fin)
    • -
    17.04 15:00 Mjondalen (Nor)
    • 5-2
    • Grorud (Nor)
    • -
    17.04 15:00 Rosenborg (Nor)
    • 3-0
    • Raufoss (Nor)
    • 1-0
    17.04 16:30 Jaro (Fin)
    • 1-0
    • Ilves 2 (Fin)
    • 1-0
    17.04 17:00 Inter Turku (Fin)
    • 1-0
    • Mariehamn (Fin
    • 1-0
    17.04 17:00 Odd (Nor)
    • 0-0
    • Sandefjord (No
    • 0-0
    17.04 17:00 SJK (Fin)
    • 3-0
    • KPV (Fin)
    • 2-0
    17.04 23:00 El Paso (Usa)
    • İPT.
    • FC Dallas (Usa
    • -
    17.04 23:00 FC Tulsa (Usa)
    • 1-1
    • Austin Bold (U
    • 0-1
    17.04 23:00 Indy Eleven (Usa)
    • 3-0
    • Forward Madiso
    • 0-0
    17.04 23:00 New Mexico (Usa)
    • 3-1
    • Tucson (Usa)
    • 1-1
    17.04 23:00 Orange County SC (Usa)
    • 1-3
    • LA Galaxy 2 (U
    • -
    17.04 03:00 Mushuc Runa
    • 2-2
    • Barcelona SC
    • 2-1
    17.04 16:00 Flora
    • 5-0
    • Narva
    • 4-0
    17.04 16:00 Hadiya Hossana
    • 2-0
    • Wolkite Kenema
    • 0-0
    17.04 19:00 Bahir Dar Kenema
    • 1-1
    • Dire Dawa
    • 1-1
    17.04 01:00 Agadir
    • 1-2
    • Berkane
    • 1-1
    17.04 01:00 Moghreb Tetouan
    • 2-3
    • Raja Casablanc
    • 1-1
    17.04 14:00 HJK K
    • 4-1
    • Jypk K
    • 1-1
    17.04 14:00 PK-35 Vantaa K
    • 2-2
    • Aland Utd K
    • 0-1
    17.04 16:00 KuPS K
    • 4-0
    • HPS K
    • 2-0
    17.04 16:00 PK-35 Helsinki K
    • 0-3
    • TiPS K
    • 0-1
    17.04 13:45 Angers
    • 0-3
    • Rennes
    • 0-1
    17.04 18:00 Marsilya
    • 3-2
    • Lorient
    • 0-1
    17.04 16:00 Clermont
    • 1-1
    • Le Havre
    • 0-1
    17.04 16:00 Troyes
    • 1-0
    • Caen
    • 1-0
    17.04 21:00 AC Ajaccio
    • 3-0
    • Niort
    • 2-0
    17.04 21:00 Auxerre
    • 3-2
    • Nancy
    • 2-1
    17.04 21:00 Chambly
    • 2-0
    • Amiens
    • 2-0
    17.04 21:00 Dunkerque
    • 1-1
    • Grenoble
    • 1-1
    17.04 21:00 Rodez
    • 2-2
    • Paris FC
    • 1-1
    17.04 21:00 Sochaux
    • 1-1
    • Pau FC
    • 1-0
    17.04 21:00 Toulouse
    • 1-0
    • Chateauroux
    • 0-0
    17.04 21:00 Valenciennes
    • 0-1
    • Guingamp
    • 0-0
    17.04 20:00 Concarneau
    • 3-1
    • Bastia-Borgo
    • 2-0
    17.04 20:00 Sete
    • 1-0
    • Laval
    • 0-0
    17.04 21:00 Boulogne
    • 2-1
    • Stade Briochin
    • 0-1
    17.04 21:00 Red Star
    • 3-0
    • Cholet
    • 2-0
    17.04 15:30 Fleury 91 K
    • 0-2
    • Guingamp K
    • 0-1
    17.04 15:30 Issy K
    • 0-3
    • Montpellier K
    • 0-2
    17.04 15:30 Reims K
    • 2-1
    • Dijon K
    • 2-1
    17.04 15:30 Soyaux K
    • 0-2
    • Bordeaux K
    • 0-1
    17.04 21:45 Paris FC K
    • ERT.
    • Paris SG K
    • -
    17.04 19:15 Bala Town
    • 5-2
    • Caernarfon
    • 1-2
    17.04 19:15 Connah's Q.
    • 1-0
    • Barry
    • 1-0
    17.04 19:15 TNS
    • 1-0
    • Penybont
    • 0-0
    17.04 19:15 Druids
    • 1-2
    • Cardiff Metrop
    • 1-1
    17.04 19:15 Newtown
    • 5-1
    • Haverfordwest
    • 3-0
    17.04 01:30 Fortune
    • 1-0
    • Ports Authorit
    • -
    17.04 18:00 Elmina Sharks
    • 1-0
    • WAFA
    • 0-0
    17.04 18:00 King Faisal
    • 0-0
    • Ashanti Gold
    • 0-0
    17.04 21:00 Iztapa
    • 4-0
    • Sacachispas
    • 1-0
    17.04 16:00 Cape Town Spurs
    • 1-2
    • Bizana Pondo C
    • 1-0
    17.04 16:00 Free State Stars
    • 3-0
    • JDR Stars
    • -
    17.04 16:00 TS Sporting
    • 3-0
    • Pretoria U.
    • 1-0
    17.04 16:00 Uthongathi
    • 2-1
    • Richards Bay
    • 1-0
    17.04 10:30 Supersport U23
    • 1-2
    • TS Galaxy U23
    • 1-1
    17.04 11:00 Cape Town City U23
    • 1-4
    • Stellenbosch U
    • 1-2
    17.04 11:00 Golden Arrows U23
    • 3-5
    • Maritzburg Utd
    • 1-3
    17.04 13:00 Orlando U23
    • 2-1
    • Bloem Celtic U
    • 2-1
    17.04 16:00 Pretoria Callies
    • 0-1
    • Chippa United
    • 0-0
    17.04 17:00 Ermis
    • 2-0
    • APOEL
    • 1-0
    17.04 19:30 Anorthosis
    • 0-2
    • Omonia
    • 0-1
    17.04 16:00 ASIL Lysi
    • 3-1
    • Ypsonas
    • 2-1
    17.04 16:00 Ayia Napa
    • 2-1
    • Sotiras
    • 1-1
    17.04 16:00 Digenis Akritas
    • 0-2
    • Aris
    • 0-2
    17.04 16:00 Kouris Erimi
    • 0-1
    • Othellos Athie
    • 0-0
    17.04 16:00 Omonia Aradippou
    • 4-5
    • Achyronas Liop
    • 1-2
    17.04 16:00 Paeek
    • 3-1
    • Anagennisi
    • 1-0
    17.04 16:00 Zakakiou
    • 0-2
    • Xylotympou
    • 0-1
    17.04 08:00 Suwon City
    • 2-1
    • Gangwon
    • 0-1
    17.04 10:30 Incheon
    • 0-3
    • Jeju
    • 0-1
    17.04 10:30 Seoul
    • 0-1
    • Daegu
    • 0-1
    17.04 13:00 Gwangju
    • 0-1
    • Pohang
    • 0-0
    17.04 07:30 Daejeon
    • 2-1
    • Seoul E.
    • 0-0
    17.04 10:00 Bucheon
    • 0-1
    • Ansan Greeners
    • 0-0
    17.04 12:30 Gyeongnam
    • 1-2
    • Busan
    • 0-1
    17.04 09:00 Gimpo C.
    • 1-2
    • Busan Kyotong
    • 0-1
    17.04 09:00 Gyeongju KHNP
    • 1-1
    • Daejeon Korail
    • 1-1
    17.04 09:00 Mokpo City
    • 2-1
    • Cheonan City
    • 1-1
    17.04 09:00 Ulsan Citizen
    • 2-0
    • Yangju Citizen
    • 2-0
    17.04 13:00 Shukura
    • 2-0
    • Telavi
    • 0-0
    17.04 15:00 Samgurali
    • 2-1
    • Torpedo Kutais
    • 1-1
    17.04 17:00 Dila Gori
    • 2-1
    • Dinamo Batumi
    • 1-0
    17.04 13:00 Merani Tbilisi
    • 0-0
    • Shevardeni Tbi
    • 0-0
    17.04 14:00 Gagra
    • 1-0
    • Bolnisi
    • 1-0
    17.04 14:00 Rustavi
    • 0-0
    • Zugdidi
    • 0-0
    17.04 20:05 Rijeka
    • 3-0
    • Lok. Zagreb
    • 3-0
    17.04 17:30 Cibalia
    • 2-0
    • Sesvete
    • 1-0
    17.04 17:30 Croatia Zmijavci
    • 4-2
    • Medjimurje
    • 0-1
    17.04 17:30 Dugopolje
    • 1-1
    • Zapresic
    • 1-0
    17.04 17:30 Junak Sinj
    • 1-0
    • Kustosija
    • 0-0
    17.04 17:30 Orijent
    • 0-0
    • Bijelo Brdo
    • 0-0
    17.04 17:30 Osijek 2
    • 1-0
    • Opatija
    • 0-0
    17.04 17:30 Rudes
    • 2-2
    • Solin
    • 1-0
    17.04 17:30 HASK
    • 0-0
    • Ponikve
    • 0-0
    17.04 17:30 Jarun
    • 1-0
    • Segesta
    • 1-0
    17.04 17:30 Karlovac
    • 3-2
    • Kurilovec
    • 0-2
    17.04 17:30 Maksimir
    • 3-2
    • Bistra
    • 0-1
    17.04 17:30 Mladost Petrinja
    • 0-1
    • Tresnjevka
    • 0-0
    17.04 17:30 Vrapce
    • 0-2
    • Lucko
    • 0-1
    17.04 17:30 Vrbovec
    • 1-1
    • Spansko
    • 1-0
    17.04 17:30 Zagorec K.
    • 1-2
    • Gaj Mace
    • 0-1
    17.04 18:00 Bjelovar
    • 3-1
    • Rudar Mursko S
    • 0-0
    17.04 18:00 NK Polet
    • 1-4
    • Zdralovi
    • 1-1
    17.04 18:00 Papuk Orahovica
    • 3-1
    • Granicar Djurd
    • 0-0
    17.04 18:00 Podravac Virje
    • 1-3
    • Radnik Krizevc
    • 1-2
    17.04 18:00 Podravina Ludbreg
    • 2-2
    • Varteks Varazd
    • 0-1
    17.04 18:00 Tehnicar Cvetkovec
    • 2-1
    • Virovitica
    • 1-0
    17.04 17:30 GOSK Dubrovnik
    • 3-2
    • OSK Otok
    • 2-1
    17.04 17:30 HV Posedarje
    • 0-0
    • Neretva
    • 0-0
    17.04 17:30 Primorac Biograd
    • 2-2
    • Zagora
    • 1-2
    17.04 17:30 Uskok Klis
    • 1-0
    • RNK Split
    • 0-0
    17.04 17:30 Vodice
    • 2-0
    • Jadran LP
    • 1-0
    17.04 17:30 Zmaj Blato
    • 1-2
    • Kamen Ivanbego
    • 0-2
    17.04 18:00 Croatia Dakovo
    • 4-0
    • Kutjevo
    • -
    17.04 18:00 Marsonia
    • 4-0
    • Bedem Ivankovo
    • 2-0
    17.04 18:00 NASK Nasice
    • 1-2
    • Vukovar 1991
    • 0-0
    17.04 18:00 Oriolik
    • 2-0
    • Slavonac Bukov
    • 1-0
    17.04 18:00 Pleternica
    • 1-2
    • Belisce
    • 0-1
    17.04 18:00 Sloga NG
    • 3-3
    • Slavonija Poze
    • 0-3
    17.04 18:00 Valpovka
    • 1-2
    • Zrinski Jurjev
    • 1-0
    17.04 18:00 Vuteks Sloga
    • 3-3
    • Vihor Jelisava
    • 2-0
    17.04 16:30 Cres
    • 1-6
    • Grobnican
    • 1-3
    17.04 18:00 Crikvenica
    • 3-0
    • Uljanik Pula
    • 2-0
    17.04 18:00 Jadran Porec
    • 6-0
    • Vinodol
    • 2-0
    17.04 18:00 Krk
    • 4-1
    • Pazinka
    • 2-0
    17.04 18:00 Naprijed Hreljin
    • 2-1
    • Buje
    • -
    17.04 18:00 Nehaj Senj
    • 3-0
    • Rovinj
    • 2-0
    17.04 18:00 Novigrad
    • 0-0
    • Rudar Labin
    • 0-0
    17.04 21:00 G.A. Eagles
    • 3-0
    • Almere
    • 1-0
    17.04 17:30 Twente K
    • 2-3
    • Den Haag K
    • 1-1
    17.04 10:00 Eastern AA
    • 3-2
    • Lee Man Warrio
    • 0-2
    17.04 16:00 Al-Qassim
    • 1-1
    • Al Kahraba
    • 0-0
    17.04 16:00 Al Shorta
    • ERT.
    • Naft Missan
    • -
    17.04 16:00 Zakho
    • 1-2
    • Naft Al-Basra
    • 1-2
    17.04 21:00 Erbil
    • 0-1
    • Al Karkh
    • 0-0
    17.04 14:30 Newcastle
    • 3-2
    • West Ham
    • 2-0
    17.04 17:00 Southampton
    • ERT.
    • Crystal Palace
    • -
    17.04 22:15 Wolves
    • 1-0
    • Sheffield Utd
    • 0-0
    17.04 14:30 Brentford
    • 0-0
    • Millwall
    • 0-0
    17.04 14:30 Luton
    • 1-0
    • Watford
    • 0-0
    17.04 14:30 Middlesbrough
    • 1-2
    • QPR
    • 1-2
    17.04 14:30 Nottingham
    • 0-2
    • Huddersfield
    • 0-1
    17.04 14:30 Sheffield Wed
    • 1-1
    • Bristol City
    • 1-0
    17.04 14:30 Stoke
    • 0-0
    • Preston
    • 0-0
    17.04 14:30 Swansea
    • 2-2
    • Wycombe
    • 0-0
    17.04 14:30 Blackpool
    • 1-0
    • Sunderland
    • 0-0
    17.04 14:30 Bristol Rovers
    • 0-1
    • Lincoln
    • 0-1
    17.04 14:30 Burton
    • 1-1
    • Plymouth
    • 0-0
    17.04 14:30 Charlton
    • 0-0
    • Ipswich
    • 0-0
    17.04 14:30 Hull
    • 2-1
    • Fleetwood
    • 0-1
    17.04 14:30 Milton Keynes
    • 1-0
    • Portsmouth
    • 1-0
    17.04 14:30 Rochdale
    • 3-1
    • Accrington
    • 1-1
    17.04 14:30 Shrewsbury
    • 0-2
    • Doncaster
    • 0-1
    17.04 14:30 Wigan
    • 2-0
    • Crewe
    • 1-0
    17.04 19:30 Oxford Utd
    • 3-2
    • Gillingham FC
    • 0-1
    17.04 19:30 Wimbledon
    • 4-1
    • Swindon
    • 3-0
    17.04 14:30 Carlisle
    • 0-0
    • Port Vale
    • 0-0
    17.04 14:30 Exeter
    • 0-0
    • Southend
    • 0-0
    17.04 14:30 Forest Green
    • 3-2
    • Scunthorpe
    • 1-1
    17.04 14:30 Grimsby
    • 2-1
    • Bolton
    • 1-0
    17.04 14:30 Harrogate
    • 2-1
    • Bradford City
    • 1-0
    17.04 14:30 Leyton Orient
    • 2-0
    • Barrow
    • 0-0
    17.04 14:30 Morecambe
    • 4-3
    • Oldham
    • 3-1
    17.04 14:30 Newport
    • 0-1
    • Cambridge Utd
    • 0-0
    17.04 14:30 Stevenage
    • 0-1
    • Mansfield
    • 0-1
    17.04 14:30 Tranmere
    • 0-0
    • Salford
    • 0-0
    17.04 19:30 Colchester
    • 2-1
    • Walsall
    • 2-1
    17.04 14:15 Halifax
    • 4-2
    • King’s Lynn
    • 2-2
    17.04 14:30 Barnet
    • 3-1
    • Aldershot
    • 1-1
    17.04 14:30 Chesterfield
    • 1-2
    • Bromley
    • 0-1
    17.04 14:30 Dagenham & Red.
    • 3-2
    • Solihull Moors
    • 2-1
    17.04 14:30 Notts County
    • 0-1
    • Eastleigh
    • 0-1
    17.04 14:30 Stockport
    • 2-2
    • Maidenhead
    • 1-1
    17.04 14:30 Wealdstone
    • 2-7
    • Hartlepool
    • 0-3
    17.04 14:30 Woking
    • 0-4
    • Wrexham
    • 0-1
    17.04 14:30 Yeovil
    • 1-0
    • Boreham Wood
    • 1-0
    17.04 18:30 Altrincham
    • 0-4
    • Sutton
    • 0-2
    17.04 19:30 Chelsea
    • 1-0
    • Manchester Cit
    • 0-0
    17.04 13:00 Middlesbrough U18
    • 2-1
    • Wolverhampton
    • 0-1
    17.04 13:30 Brighton U18
    • 5-2
    • Reading U18
    • 2-1
    17.04 13:30 Sunderland U18
    • 0-4
    • Manchester Cit
    • 0-1
    17.04 14:00 Norwich U18
    • 5-0
    • Southampton U1
    • 3-0
    17.04 14:30 Blackburn U18
    • 3-0
    • Derby U18
    • 1-0
    17.04 14:30 Crystal Palace U18
    • 3-1
    • Aston Villa U1
    • 2-1
    17.04 14:30 Leeds U18
    • 4-3
    • Stoke City U18
    • 2-1
    17.04 14:30 Newcastle Utd U18
    • 3-2
    • Manchester Utd
    • 1-0
    17.04 18:30 Sheffield Utd U18
    • 3-1
    • Bristol City U
    • 1-0
    17.04 14:00 Manchester City K
    • 8-0
    • Aston Villa K
    • 3-0
    17.04 20:00 Dundalk
    • 1-1
    • St. Patricks
    • 0-0
    17.04 20:00 Shamrock Rovers
    • 2-1
    • Longford
    • 0-1
    17.04 20:00 Sligo Rovers
    • 1-0
    • Finn Harps
    • 0-0
    17.04 16:00 Bohemians WFC K
    • 3-3
    • Cork City K
    • 1-2
    17.04 20:00 Dublin Waves K
    • 2-1
    • Galway WFC K
    • 1-0
    17.04 20:00 Peamount K
    • 2-1
    • Shelbourne K
    • 2-0
    17.04 14:00 Alloa
    • 1-2
    • Raith
    • 1-0
    17.04 14:00 Arbroath
    • 4-0
    • Ayr
    • 3-0
    17.04 14:00 Dunfermline
    • 3-1
    • Queen of South
    • 1-0
    17.04 14:00 Cove Rangers
    • 2-0
    • Falkirk
    • 1-0
    17.04 14:00 East Fife
    • 2-1
    • Peterhead
    • 0-1
    17.04 14:00 Annan
    • 3-0
    • Brechin
    • 3-0
    17.04 14:00 Cowdenbeath
    • 1-5
    • Stirling
    • 1-3
    17.04 14:00 Edinburgh City
    • 2-3
    • Queen's Park
    • 0-1
    17.04 14:00 Elgin
    • 2-5
    • Albion Rovers
    • 1-2
    17.04 13:45 Kilmarnock
    • 3-1
    • Montrose
    • 2-0
    17.04 19:30 Aberdeen
    • 1-1
    • Livingston
    • 0-1
    17.04 19:30 St. Johnstone
    • 2-0
    • Clyde
    • 2-0
    17.04 15:00 Lugo
    • 1-3
    • Alcorcon
    • 0-1
    17.04 17:00 Castellon
    • 1-0
    • Mallorca
    • 1-0
    17.04 19:15 Gijon
    • 0-1
    • R. Oviedo
    • 0-1
    17.04 19:15 Las Palmas
    • 1-1
    • Malaga
    • 0-0
    17.04 18:00 Coruxo
    • 4-0
    • R. Oviedo B
    • 1-0
    17.04 18:00 Ferrol
    • 2-0
    • Marino de Luan
    • 2-0
    17.04 17:00 Unionistas
    • 3-1
    • Valladolid Pro
    • 2-1
    17.04 19:00 Leioa
    • 1-0
    • Izarra
    • 1-0
    17.04 19:30 Laredo
    • 2-0
    • Tarazona
    • 1-0
    17.04 16:45 Ath. Bilbao B
    • 2-0
    • SD Logrones
    • 1-0
    17.04 17:30 Amorebieta
    • 0-0
    • Calahorra
    • 0-0
    17.04 20:00 L'Hospitalet
    • 0-1
    • Atzeneta
    • 0-1
    17.04 14:00 Las Palmas B
    • 0-1
    • Ejido
    • 0-0
    17.04 20:00 CD Marino
    • 1-2
    • Yeclano
    • 1-1
    17.04 18:00 Rayo Majadahonda
    • 0-2
    • Villanovense
    • 0-0
    17.04 19:00 Real Madrid B
    • 2-2
    • CF Talavera
    • 0-0
    17.04 19:30 Bezana
    • 2-1
    • Torina
    • -
    17.04 18:00 Atletico Albericia
    • 2-0
    • Selaya
    • 2-0
    17.04 18:00 UD Samano
    • 1-0
    • UC Cartes
    • 0-0
    17.04 17:30 Lagun Onak
    • 1-5
    • Urgatzi
    • 1-1
    17.04 17:30 Santurtzi
    • 0-0
    • Somorrostro
    • 0-0
    17.04 19:15 Durango
    • 1-1
    • Balmaseda
    • 1-0
    17.04 16:30 San Ignacio
    • 0-1
    • Beasain
    • -
    17.04 17:30 Anaitasuna FT
    • 2-0
    • SD Deusto
    • 2-0
    17.04 16:30 CD Vitoria
    • 1-2
    • Real Sociedad
    • 1-1
    17.04 18:30 Urduliz
    • 1-2
    • Gernika
    • 0-1
    17.04 19:00 Acero
    • 2-2
    • Crevillente
    • 1-1
    17.04 20:00 Roda
    • 1-2
    • CF Intercity
    • 1-0
    17.04 17:30 Penaranda
    • 0-2
    • Almazan
    • 0-1
    17.04 18:00 Salamanca B
    • 0-0
    • La Granja
    • 0-0
    17.04 18:00 Atl. Tordesillas
    • 0-1
    • Real Avila
    • 0-1
    17.04 18:30 La Virgen
    • 0-5
    • Arandina
    • 0-3
    17.04 18:00 Leonesa B
    • 0-1
    • Burgos Promesa
    • 0-0
    17.04 19:00 Atl. Astorga
    • 4-0
    • Numancia B
    • 3-0
    17.04 13:45 Jaen
    • 1-0
    • Melilla CD
    • 0-0
    17.04 13:00 Portmany
    • 1-2
    • Santanyi
    • 0-0
    17.04 17:15 Manacor
    • 2-1
    • San Rafael
    • 1-0
    17.04 19:30 Collerense
    • 1-3
    • Mallorca B
    • -
    17.04 18:00 Andratx
    • 2-1
    • Sant Jordi
    • 1-0
    17.04 17:30 Bidezarra
    • 3-1
    • CD River Ega
    • 1-0
    17.04 17:30 CD Baztan
    • 0-6
    • Txantrea
    • 0-4
    17.04 18:00 Cortes
    • 2-0
    • Huarte
    • 1-0
    17.04 18:00 CD Ardoi
    • 2-0
    • Valle Egues
    • 0-0
    17.04 18:00 Pena
    • 3-2
    • Beti Kozkor
    • 1-1
    17.04 17:00 Comillas
    • 3-0
    • CCD Alberite
    • 1-0
    17.04 19:00 Ciudad Real
    • 0-0
    • Guadalajara
    • 0-0
    17.04 12:00 Eibar K
    • 2-5
    • Athletic Bilba
    • 0-4
    17.04 12:00 Espanyol K
    • 2-2
    • Vallecano K
    • 1-1
    17.04 13:00 Barcelona K
    • 9-0
    • La Coruna K
    • 7-0
    17.04 13:45 Real Sociedad K
    • 3-1
    • EDF Logrono K
    • 2-1
    17.04 14:00 Tenerife K
    • 3-1
    • Santa Teresa K
    • 3-0
    17.04 15:00 Levante K
    • 2-2
    • Huelva K
    • 0-2
    17.04 18:00 Valencia K
    • 2-0
    • Madrid C. K
    • 1-0
    17.04 18:45 M. Petach Tikva
    • 0-0
    • H. Beer Sheva
    • 0-0
    17.04 20:30 M. Haifa
    • 4-0
    • Kiryat Shmona
    • 2-0
    17.04 18:00 Netanya
    • 0-1
    • H. Tel Aviv
    • 0-0
    17.04 18:00 Sakhnin
    • 3-0
    • H. Kfar Saba
    • 1-0
    17.04 21:00 Hapoel Iksal Imad
    • 1-1
    • Beitar Shimsho
    • 1-0
    17.04 16:00 Hammarby
    • 2-0
    • Mjallby
    • 1-0
    17.04 14:00 AFC Eskilstuna
    • 3-0
    • Akropolis
    • 1-0
    17.04 16:00 Brage
    • 0-1
    • Falkenbergs
    • 0-1
    17.04 16:00 GAIS
    • 1-0
    • Västerås SK
    • 0-0
    17.04 18:00 Vasalunds
    • 2-2
    • Trelleborgs
    • 0-0
    17.04 14:00 Gefle
    • 1-2
    • Dalkurd
    • 1-0
    17.04 14:00 Orebro Syr.
    • 1-0
    • Hudiksvalls
    • 0-0
    17.04 17:00 IFK Lulea
    • 0-2
    • Sandvikens
    • 0-0
    17.04 18:00 Brommapojkarna
    • 2-0
    • Umeå
    • 0-0
    17.04 14:00 Assyriska IK
    • 1-4
    • Vanersborgs IF
    • 1-2
    17.04 14:00 IFK Malmo
    • 2-0
    • Lindome
    • 1-0
    17.04 14:00 Tvaakers
    • 2-2
    • Qviding
    • 2-1
    17.04 16:00 Oskarshamns
    • 5-1
    • Torns
    • 2-0
    17.04 17:00 Linkoping City
    • 1-3
    • Utsiktens
    • 0-2
    17.04 17:00 Lunds
    • 1-1
    • Atvidabergs
    • 0-1
    17.04 17:00 Skövde
    • 1-0
    • Osterlen FF
    • 0-0
    17.04 14:00 Vaxjo DFF K
    • 1-1
    • AIK K
    • 0-0
    17.04 16:00 Djurgarden K
    • 1-0
    • Örebro K
    • 1-0
    17.04 14:00 Borgeby K
    • 2-3
    • Alvsjo K
    • 1-0
    17.04 15:00 Jitex K
    • 3-0
    • Sundsvall K
    • 2-0
    17.04 15:00 Norrkoping K
    • ERT.
    • Kalmar K
    • -
    17.04 15:00 Umeå IK K
    • 7-1
    • Bollstanas K
    • 1-1
    17.04 16:00 Uppsala K
    • 4-1
    • Lidkopings FK
    • 3-1
    17.04 19:15 Sion
    • 2-2
    • Zurich
    • 1-1
    17.04 21:30 St. Gallen
    • 0-0
    • Luzern
    • 0-0
    17.04 19:15 Grasshoppers
    • 1-0
    • Wil
    • 0-0
    17.04 19:15 Kriens
    • 0-1
    • Schaffhausen
    • 0-0
    17.04 16:00 Black Stars
    • ERT.
    • Sion II
    • -
    17.04 16:00 Munsingen
    • 0-2
    • Cham
    • 0-1
    17.04 17:00 Bavois
    • 1-1
    • Basel II
    • 1-1
    17.04 17:00 Breitenrain
    • 3-3
    • Bellinzona
    • 2-0
    17.04 17:00 Bruhl SG
    • ERT.
    • Yverdon
    • -
    17.04 17:00 Bruhl SG
    • 1-1
    • YF Juventus
    • 1-0
    17.04 17:00 Koniz
    • ERT.
    • Cham
    • -
    17.04 17:00 Nyonnais
    • 0-3
    • Black Stars
    • 0-1
    17.04 17:00 YF Juventus
    • ERT.
    • Rapperswil
    • -
    17.04 17:00 Zurich II
    • 0-4
    • Sion II
    • 0-2
    17.04 18:00 Etoile-Carouge
    • 4-2
    • Koniz
    • 1-2
    17.04 18:30 Yverdon
    • 3-0
    • Rapperswil
    • 3-0
    17.04 17:00 Luzern K
    • 1-2
    • Young Boys K
    • 1-0
    17.04 18:00 Servette K
    • 1-2
    • Zurich K
    • 1-0
    17.04 19:00 FF Lugano 1976 K
    • 0-1
    • St. Gallen K
    • 0-1
    17.04 16:00 Crotone
    • 1-2
    • Udinese
    • 0-1
    17.04 16:00 Sampdoria
    • 3-1
    • Verona
    • 0-1
    17.04 19:00 Sassuolo
    • 3-1
    • Fiorentina
    • 0-1
    17.04 21:45 Cagliari
    • 4-3
    • Parma
    • 1-2
    17.04 15:00 Empoli
    • 4-2
    • Brescia
    • 3-1
    17.04 15:00 L.R. Vicenza
    • 1-2
    • Lecce
    • 0-0
    17.04 15:00 Monza
    • 2-1
    • Cremonese
    • 2-0
    17.04 15:00 Pisa
    • 3-0
    • Cosenza
    • 0-0
    17.04 15:00 Reggina
    • 2-1
    • Reggiana
    • 1-1
    17.04 15:00 Salernitana
    • 2-1
    • Venezia
    • 0-1
    17.04 17:00 Cittadella
    • 1-0
    • Chievo
    • 0-0
    17.04 19:00 Pordenone
    • 2-0
    • Frosinone
    • 2-0
    17.04 18:30 Ravenna
    • 0-3
    • Perugia
    • 0-0
    17.04 18:30 Vibonese
    • 2-0
    • Avellino
    • 1-0
    17.04 16:00 Pro Livorno
    • 0-1
    • Mezzolara
    • 0-1
    17.04 12:00 Juventus U19
    • 5-0
    • Ascoli U19
    • 2-0
    17.04 14:00 AC Milan U19
    • 3-1
    • Torino U19
    • 3-0
    17.04 14:00 Atalanta U19
    • 1-1
    • AS Roma U19
    • 0-1
    17.04 16:00 Spal U19
    • 2-2
    • Bologna U19
    • 0-0
    17.04 12:00 Crotone U19
    • ERT.
    • Napoli U19
    • -
    17.04 13:00 Entella U19
    • 3-2
    • Frosinone U19
    • 2-0
    17.04 15:00 Cremonese U19
    • 2-3
    • Udinese U19
    • 1-2
    17.04 15:30 Chievo U19
    • 2-2
    • Monza U19
    • 1-0
    17.04 16:00 Benevento U19
    • ERT.
    • Salernitana U1
    • -
    17.04 16:00 Cittadella U19
    • 0-3
    • Venezia U19
    • 0-1
    17.04 16:00 Pescara U19
    • 4-0
    • Reggina U19
    • 1-0
    17.04 16:00 Pisa U19
    • 1-2
    • Spezia U19
    • 0-0
    17.04 16:00 Pordenone U19
    • ERT.
    • Vicenza U19
    • -
    17.04 16:00 Reggiana U19
    • ERT.
    • Parma U19
    • -
    17.04 16:00 Verona U19
    • 4-3
    • Brescia U19
    • 1-1
    17.04 16:30 Lecce U19
    • 2-0
    • Cosenza U19
    • 1-0
    17.04 13:30 Bari K
    • 1-2
    • Inter K
    • 1-0
    17.04 13:30 Fiorentina K
    • 1-2
    • AS Roma K
    • 1-0
    17.04 16:00 Empoli K
    • 6-2
    • Florentia K
    • 2-0
    17.04 08:00 Avispa Fukuoka
    • 1-0
    • Tokyo
    • 0-0
    17.04 08:00 Oita
    • 0-1
    • Kashiwa
    • 0-0
    17.04 08:00 Tokushima
    • 0-1
    • Kashima
    • 0-1
    17.04 08:00 Yokohama FC
    • 2-2
    • Vegalta Sendai
    • 1-0
    17.04 09:00 Shonan
    • 0-0
    • Kobe
    • 0-0
    17.04 07:00 Blaublitz
    • 0-0
    • Yamagata
    • 0-0
    17.04 08:00 Albirex Niigata
    • 1-0
    • Kanazawa
    • 0-0
    17.04 08:00 Chiba
    • 0-0
    • Tochigi
    • 0-0
    17.04 08:00 Kyoto
    • 6-1
    • Kitakyushu
    • 3-1
    17.04 08:00 Omiya Ardija
    • 0-1
    • Ehime
    • 0-1
    17.04 08:00 Renofa Yamaguchi
    • 1-0
    • Kusatsu
    • 1-0
    17.04 08:00 V-Varen Nagasaki
    • 0-3
    • Machida
    • 0-1
    17.04 08:00 Yamaga
    • 3-3
    • Kofu
    • 1-3
    17.04 10:00 Okayama
    • 1-2
    • Mito
    • 1-0
    17.04 11:00 Ryukyu
    • 2-0
    • Verdy
    • 0-0
    17.04 07:00 Angeviolet Hiroshima K
    • 0-0
    • FC Takatsuki S
    • 0-0
    17.04 07:00 Yamato Sylphid K
    • 2-2
    • Orca Kamogawa
    • 2-0
    17.04 16:00 APEJES Academy
    • 2-1
    • Colombe Lobo
    • 0-1
    17.04 16:00 Eding Sport
    • 2-2
    • Dragon de Yaou
    • 1-1
    17.04 16:00 New Star
    • ERT.
    • Cotonsport
    • -
    17.04 16:00 Union Douala
    • 0-4
    • Avion Academy
    • 0-2
    17.04 16:00 Young Sports Academy
    • 4-0
    • Panthere
    • 1-0
    17.04 17:00 Feutcheu
    • 1-2
    • Bamenda
    • 0-1
    17.04 17:00 Fovu Baham
    • 3-1
    • Bamboutos FC
    • 1-0
    17.04 18:00 Canon Yaounde
    • 0-0
    • Tonnerre
    • 0-0
    17.04 18:00 Les Astres
    • 1-1
    • UMS de Loum
    • 1-0
    17.04 18:00 Yafoot
    • 1-1
    • Stade Renard
    • 0-1
    17.04 15:00 Jezero
    • 1-0
    • Decic
    • 1-0
    17.04 15:00 Rudar
    • 0-1
    • Zeta
    • 0-0
    17.04 17:00 OFK Petrovac
    • 0-0
    • Titograd
    • 0-0
    17.04 18:00 Iskra
    • 0-0
    • Sutjeska
    • 0-0
    17.04 19:00 Buducnost
    • 1-2
    • FK Podgorica
    • 0-1
    17.04 21:00 Al Arabi
    • 2-3
    • Shamal
    • 2-2
    17.04 21:00 Al-Waab
    • 1-2
    • Lusail
    • 0-2
    17.04 11:00 Kyzylzhar Academy
    • 1-1
    • Kairat Academy
    • 0-0
    17.04 12:00 Ekibastuz
    • 1-3
    • FK Kyran
    • 0-2
    17.04 13:00 Baykonur Kyzylorda
    • 3-0
    • Igilik
    • 2-0
    17.04 13:00 Lashyn Taraz
    • 2-2
    • Okzhetpes
    • 0-0
    17.04 13:00 Shakhtar Bulat
    • 0-1
    • Maqtaaral
    • 0-0
    17.04 14:00 Akademiya Ontustik
    • 0-1
    • Aksu
    • 0-1
    17.04 13:30 Ilbirs
    • 4-1
    • Kara Balta
    • 1-0
    17.04 03:40 Petrolera
    • 1-1
    • Envigado
    • 0-0
    17.04 17:30 AS Vita Club
    • 4-1
    • AC Rangers
    • -
    17.04 16:00 Gjilani
    • 0-2
    • KF Llapi
    • 0-1
    17.04 16:00 Prishtina
    • 2-0
    • Arberia
    • 2-0
    17.04 02:00 Carmelita
    • 2-2
    • Liberia
    • 2-1
    17.04 19:30 Linfield
    • 2-1
    • Ballymena
    • 1-1
    17.04 19:30 Portadown
    • 1-2
    • Cliftonville
    • 1-2
    17.04 14:00 Renova
    • 2-1
    • Sileks
    • 2-0
    17.04 14:00 Bregalnica
    • 5-1
    • Rosoman 83
    • 4-1
    17.04 14:00 Kadino Skopje
    • 2-1
    • Drita
    • 0-1
    17.04 14:00 KF Gostivar
    • 1-1
    • Ohrid
    • 1-0
    17.04 14:00 Kit Go Pehchevo
    • 1-0
    • Kozuv Gevgelij
    • 1-0
    17.04 14:00 Sasa
    • 2-1
    • Pobeda
    • 1-0
    17.04 14:00 Sloga Vinica
    • 1-1
    • Plackovica
    • 1-1
    17.04 14:00 Tikves
    • 3-0
    • Osogovo
    • 1-0
    17.04 14:00 Veleshta
    • 3-2
    • FK Korab
    • -
    17.04 14:00 Vellazerimi
    • 0-1
    • Teteks
    • -
    17.04 15:00 Riga FC
    • 4-0
    • BFC Daugavpils
    • 3-0
    17.04 13:00 FK Panevezys
    • 4-2
    • Nevezis Kedain
    • 2-1
    17.04 15:00 Hegelmann Litauen
    • 0-1
    • Banga
    • 0-1
    17.04 13:30 Riteriai 2
    • 0-1
    • Siauliai FA
    • 0-0
    17.04 14:00 Babrungas
    • 5-1
    • Neptunas
    • 4-0
    17.04 14:00 FK Minija
    • 3-4
    • Kauno Zalgiris
    • 0-2
    17.04 18:00 Zalgiris 2
    • 5-0
    • Atmosfera
    • 3-0
    17.04 16:00 Bourj FC
    • 1-0
    • Tripoli
    • 1-0
    17.04 16:00 Shabab El Bourj SC
    • 4-0
    • Salam Zgharta
    • -
    17.04 16:00 Tadamon
    • 1-1
    • Al Ghazieh
    • 0-1
    17.04 17:00 Benfica
    • 5-0
    • Victoria Rospo
    • 1-0
    17.04 19:00 Racing Luxembourg
    • 0-2
    • Hostert
    • 0-0
    17.04 20:30 Jeunesse Esch
    • 2-1
    • Rodange
    • 1-0
    17.04 15:45 Ujpest
    • 3-0
    • Mezokovesd
    • 2-0
    17.04 18:00 Kisvarda
    • 0-0
    • Ferencvaros
    • 0-0
    17.04 20:30 Paks
    • 1-1
    • Zalaegerszeg
    • 0-1
    17.04 17:00 DVTK K
    • 4-0
    • Kelen K
    • 0-0
    17.04 17:00 MTK Hungaria K
    • 3-0
    • Szent Mihaly K
    • 3-0
    17.04 14:00 Sporting Macau
    • 1-4
    • Benfica
    • 0-2
    17.04 16:00 Hang Sai
    • 0-5
    • Cheng Fung
    • 0-3
    17.04 15:30 Ekwendeni Hammers
    • 0-1
    • Big Bullets
    • -
    17.04 15:30 Kamuzu Barracks
    • 0-1
    • Moyale Barrack
    • 0-0
    17.04 15:30 Karonga United
    • 3-0
    • Mighty Tigers
    • -
    17.04 15:30 Red Lions
    • 0-1
    • Silver
    • 0-0
    17.04 20:00 Super United Sports
    • 1-5
    • United Victory
    • 1-3
    17.04 16:15 Sabah
    • 4-0
    • UiTM
    • 2-0
    17.04 17:00 Perak
    • 1-1
    • Kedah
    • 0-0
    17.04 17:00 Skuad Projek
    • 0-3
    • Kelantan Unite
    • 0-1
    17.04 17:00 Terengganu 2
    • 4-3
    • Johor DT II
    • 1-2
    17.04 03:30 Necaxa
    • 0-0
    • Queretaro
    • 0-0
    17.04 05:30 Mazatlan FC
    • 0-0
    • Atlas
    • 0-0
    17.04 18:00 Atlas K
    • 3-1
    • Necaxa K
    • 0-0
    17.04 18:00 Mazatlan FC K
    • 0-2
    • Pachuca K
    • 0-0
    17.04 20:00 U.N.A.M. K
    • 3-2
    • Queretaro K
    • 2-1
    17.04 02:15 Nouadhibou
    • 3-0
    • Tidjikja
    • 3-0
    17.04 02:00 Costa del Este
    • 0-0
    • Deportivo Univ
    • 0-0
    17.04 03:00 Independiente
    • 1-0
    • Plaza Amador
    • 0-0
    17.04 03:00 Miguelito
    • 2-1
    • Chiriqui
    • 1-0
    17.04 01:00 Guairena FC
    • 1-2
    • Olimpia Asunci
    • 1-2
    17.04 03:15 12 de Octubre
    • 1-1
    • Guarani
    • 0-1
    17.04 17:00 3 De Febrero
    • 2-2
    • Dep. Capiata
    • 2-2
    17.04 17:00 Guarani de Trinidad
    • 0-0
    • Fernando de la
    • 0-0
    17.04 17:00 Rubio Nu
    • 2-2
    • Sportivo Trini
    • 0-1
    17.04 16:00 Lechia
    • 2-2
    • Piast
    • 0-1
    17.04 18:30 Rakow
    • 3-1
    • Lech
    • 2-0
    17.04 21:00 Wisla
    • 0-1
    • Warta
    • 0-0
    17.04 13:40 Leczna
    • 0-0
    • Puszcza
    • 0-0
    17.04 16:00 R. Rzeszow
    • 1-0
    • Stomil Olsztyn
    • 0-0
    17.04 17:00 Sandecja
    • 3-1
    • Widzew Lodz
    • 2-0
    17.04 21:00 Termalica B-B.
    • ERT.
    • Chrobry Glogow
    • -
    17.04 16:00 Garbarnia
    • 2-1
    • Ostroda
    • 1-0
    17.04 17:00 Elblag
    • 3-1
    • Lech 2
    • 1-1
    17.04 17:00 Skra
    • 0-1
    • Hutnik Krakow
    • 0-0
    17.04 17:00 Suwalki
    • 4-1
    • Bytovia Bytow
    • 2-1
    17.04 14:00 Blonianka Blonie
    • 3-0
    • Sokol Aleksand
    • 0-0
    17.04 15:00 KS Kutno
    • 1-2
    • Pelikan
    • 1-1
    17.04 16:00 Radomsko
    • 4-0
    • W. Mazowieckie
    • 1-0
    17.04 16:00 Zambrow
    • 4-2
    • T. Mazowiecki
    • 1-1
    17.04 17:00 Wasilkow
    • 2-0
    • Huragan Morag
    • 1-0
    17.04 18:00 Bron Radom
    • 3-0
    • Concordia Elbl
    • 0-0
    17.04 15:00 Biala Piska
    • 1-2
    • Grodzisk M.
    • 0-0
    17.04 15:00 Jagiellonia II
    • 1-2
    • Swit
    • 0-0
    17.04 16:00 Skierniewice
    • 2-3
    • Legia II
    • 1-2
    17.04 14:00 Unia Swarzedz
    • 3-0
    • Mieszko
    • 2-0
    17.04 15:00 Chemik Police
    • 0-1
    • Unia Janikowo
    • 0-0
    17.04 15:00 Swinoujscie
    • 1-0
    • Pomorzanin Tor
    • 0-0
    17.04 16:00 Gornik Konin
    • 1-4
    • Koszalin
    • 0-0
    17.04 17:00 Gryf Wejherowo
    • 1-0
    • Jarocin
    • 0-0
    17.04 18:00 Kotwica Kolobrzeg
    • 1-2
    • Kleczew
    • 1-1
    17.04 18:00 Nielba Wagrowiec
    • 1-0
    • Gwardia Koszal
    • 1-0
    17.04 12:00 Swit Skolwin
    • 4-2
    • Pogon Szczecin
    • 2-1
    17.04 15:00 Elana Torun
    • 2-0
    • B. Gdynia
    • 0-0
    17.04 16:00 Starogard Gdanski
    • 2-1
    • Przodkowo
    • 1-0
    17.04 17:00 Sroda
    • 2-2
    • Stezyca
    • 1-0
    17.04 15:00 Sleza Wroclaw
    • 1-0
    • Warta Gorzow
    • 1-0
    17.04 16:00 Bielsko-Biala
    • 3-2
    • Goczalkowice Z
    • 2-0
    17.04 16:00 Zaglebie 2
    • 0-1
    • Ruch
    • 0-0
    17.04 17:00 Polonia B.
    • 5-3
    • Polonia Swidni
    • 2-0
    17.04 17:30 Brzeg
    • 2-1
    • Gwarek Tarnows
    • 2-1
    17.04 17:30 Nysa
    • 0-2
    • Pawlowice
    • 0-2
    17.04 17:30 Piast Zmigrod
    • 2-2
    • Kluczbork
    • 1-0
    17.04 17:30 Z. Gora
    • 0-0
    • Gornik Z. 2
    • 0-0
    17.04 14:00 Jutrzenka Giebultow
    • 2-4
    • Biala Podlaska
    • 1-3
    17.04 17:00 Siarka Tarnobrzeg
    • 2-1
    • Sokol Sieniawa
    • 1-0
    17.04 17:30 Wolka Pelkinska
    • ERT.
    • Ostrowiec
    • -
    17.04 18:00 Podhale Nowy Targ
    • 1-1
    • Stal Krasnik
    • 1-0
    17.04 13:00 Escola Warszawa U18
    • ERT.
    • Gwarek Zabrze
    • -
    17.04 13:00 Gornik Z. U18
    • ERT.
    • Lechia U18
    • -
    17.04 13:00 Hutnik Krakow U18
    • ERT.
    • Arka U18
    • -
    17.04 13:00 Legia U18
    • ERT.
    • Slask U18
    • -
    17.04 13:00 Pogon Szczecin U18
    • ERT.
    • Jagiellonia U1
    • -
    17.04 13:00 UKS SMS Lodz U18
    • ERT.
    • Cracovia U18
    • -
    17.04 13:00 Olimpia Szczecin K
    • 1-2
    • UKS SMS Lodz K
    • 1-0
    17.04 13:15 Czarni Sosnowiec K
    • 1-3
    • Medyk Konin K
    • 0-0
    17.04 14:00 Katowice K
    • 2-1
    • Slask K
    • 1-1
    17.04 14:30 Biedrzychowice K
    • 2-3
    • ROW Rybnik K
    • 0-2
    17.04 17:30 Guimaraes
    • 1-0
    • Santa Clara
    • 1-0
    17.04 17:30 Moreirense
    • 2-3
    • Tondela
    • 2-3
    17.04 20:00 Belenenses
    • 2-0
    • Maritimo
    • 1-0
    17.04 20:00 Benfica
    • 1-2
    • Gil Vicente
    • 0-1
    17.04 13:00 Feirense
    • 1-0
    • Varzim
    • 1-0
    17.04 15:00 Chindia Targoviste
    • 2-0
    • FC Hermannstad
    • 1-0
    17.04 17:30 Gaz Metan
    • 1-1
    • FC Voluntari
    • 1-1
    17.04 20:30 Univ. Craiova
    • 0-0
    • Sepsi Sf. Gheo
    • 0-0
    17.04 11:00 Aerostar
    • 1-5
    • Viitorul Tg. J
    • 1-3
    17.04 11:00 CSM Resita
    • 2-0
    • Concordia
    • 0-0
    17.04 11:00 F. Constanta
    • 3-1
    • Comuna Recea
    • 2-0
    17.04 11:00 Metaloglobus Bucharest
    • 1-0
    • CSM Slatina
    • 0-0
    17.04 12:30 Petrolul
    • 1-1
    • Gloria Buzau
    • 0-1
    17.04 17:00 Bradu Borca
    • 0-3
    • Miroslava
    • 0-1
    17.04 17:00 Dante Botosani
    • 4-0
    • Pascani
    • 2-0
    17.04 17:00 Husana Husi
    • 3-1
    • Ceahlaul
    • 1-0
    17.04 17:00 Somuz Falticeni
    • 1-2
    • Bucovina Radau
    • 0-0
    17.04 17:00 Vaslui
    • 0-1
    • Foresta Suceav
    • 0-1
    17.04 14:00 Avantul Valea Marului
    • 0-2
    • CSM Focsani
    • 0-2
    17.04 17:00 Chiscani
    • 1-3
    • CSM Bacau
    • 0-1
    17.04 17:00 Liesti
    • 1-1
    • Viitorul Ianca
    • 0-1
    17.04 17:00 Otelul
    • 1-2
    • Braila
    • 1-1
    17.04 17:00 Ramnicu Sarat
    • 3-1
    • Faurei
    • 1-1
    17.04 15:00 FC Viitorul 2
    • 1-1
    • Afumati
    • 1-0
    17.04 15:00 Inainte Modelu
    • 1-2
    • Axiopolis Cern
    • 0-0
    17.04 17:00 Oltenita
    • 3-4
    • Agricola Borce
    • 0-3
    17.04 17:00 Recolta Gh. Doja
    • 0-1
    • Gloria Albesti
    • 0-0
    17.04 17:00 Progresul Spartac
    • 3-0
    • Metalul Buzau
    • 0-0
    17.04 17:00 Steaua Bucuresti
    • 2-0
    • Rapid Bucurest
    • 0-0
    17.04 17:00 Voluntari 2
    • 4-1
    • Concordia 2
    • 3-0
    17.04 14:00 Targu Secuiesc
    • 1-0
    • Kids Tampa Bra
    • 1-0
    17.04 17:00 CS Blejoi
    • 1-4
    • SR Brasov
    • 0-3
    17.04 16:00 Univ. Craiova 2
    • 0-2
    • Vedita Colones
    • 0-0
    17.04 17:00 Petrolul Potcoava
    • 0-1
    • FC Pucioasa
    • 0-1
    17.04 17:00 Sporting Rosiori
    • 3-2
    • Filiasi
    • 1-1
    17.04 17:00 Horezu
    • 3-3
    • CSM Deva
    • 1-1
    17.04 17:00 Jiul Petrosani
    • 0-1
    • Viitorul Selim
    • 0-0
    17.04 17:00 Avantul Periam
    • 4-1
    • Fortuna Becich
    • 2-0
    17.04 17:00 Progresul Pecica
    • 1-0
    • Ghiroda
    • 1-0
    17.04 17:00 Teuz Cermei
    • 1-2
    • Progresul Ezer
    • 1-1
    17.04 17:00 Cugir
    • 0-1
    • CS Hunedoara
    • 0-1
    17.04 17:00 Sanatatea Cluj
    • 3-3
    • Ariesul Turda
    • 2-1
    17.04 17:00 Bistrita
    • 0-0
    • Baia Mare
    • 0-0
    17.04 17:00 CSM Satu Mare
    • 5-0
    • Luceafarul Ora
    • 3-0
    17.04 17:00 Sanmartin
    • 1-0
    • 1910 Oradea
    • 0-0
    17.04 17:00 Simleul Silvaniei
    • 1-0
    • Zalau
    • 1-0
    17.04 17:00 Somcuta Mare
    • 0-0
    • Somesul Dej
    • 0-0
    17.04 14:00 Akhmat Grozny
    • 3-1
    • Khimki
    • 2-0
    17.04 16:30 Lok. Moscow
    • 4-1
    • FK Rostov
    • 2-1
    17.04 16:30 R. Volgograd
    • 0-3
    • Din. Moskova
    • 0-0
    17.04 19:00 Krasnodar
    • 2-2
    • Zenit
    • 1-0
    17.04 12:00 Tomsk
    • 0-0
    • Veles Moscow
    • 0-0
    17.04 13:00 Yenisey
    • 1-2
    • Orenburg
    • 1-1
    17.04 14:00 Omsk
    • 0-1
    • Baltika
    • 0-0
    17.04 14:00 Samara
    • 5-1
    • F. Voronezh
    • 2-0
    17.04 14:00 Sp. Moscow 2
    • 2-0
    • Volgar-Astrakh
    • 2-0
    17.04 15:00 Chertanovo M.
    • 0-4
    • SKA Khabarovsk
    • 0-3
    17.04 15:00 Tekstilshtik
    • 0-0
    • Yaroslavl
    • 0-0
    17.04 16:00 D. Bryansk
    • 2-1
    • Krasnodar 2
    • 0-0
    17.04 16:00 Neftekhimik
    • 3-2
    • Akron Togliatt
    • 2-0
    17.04 16:00 Nizhny Novgorod
    • 2-0
    • FK Chayka
    • 1-0
    17.04 17:00 Alania Vladikavkaz
    • 1-1
    • Torpedo Moscow
    • 1-0
    17.04 09:00 Chita
    • 0-2
    • Zvezda St. Pet
    • 0-0
    17.04 13:00 Kolomna
    • 1-1
    • Leningradets
    • 1-0
    17.04 14:00 Znamya Truda
    • 1-1
    • Din. Moscow 2
    • 1-1
    17.04 15:00 Zenit Irkutsk
    • İPT.
    • Zenit 2
    • -
    17.04 16:00 Murom
    • 0-2
    • Olimp-Dolgopru
    • 0-1
    17.04 17:00 Luki-Energiya
    • 2-1
    • Vladimir
    • 2-0
    17.04 17:00 Smolensk
    • 0-2
    • Rodina Moscow
    • 0-0
    17.04 13:00 Dynamo Barnaul
    • 1-0
    • Volna Nizhegor
    • 0-0
    17.04 13:00 FK Novosibirsk
    • 3-1
    • Ulyanovsk
    • 0-0
    17.04 15:00 Ryazan K
    • 4-1
    • FK Rostov K
    • 1-1
    17.04 18:30 Zenit K
    • 3-0
    • Kazan K
    • 2-0
    17.04 16:00 Cailungo
    • 1-1
    • Pennarossa
    • 0-0
    17.04 16:00 Cosmos
    • 2-5
    • Juvenes/Dogana
    • 1-4
    17.04 16:00 Folgore
    • 2-1
    • Fiorentino
    • 1-0
    17.04 16:00 Tre Penne
    • 4-3
    • Domagnano
    • 2-1
    17.04 20:00 Jaraaf
    • 0-0
    • Mbour
    • 0-0
    17.04 20:00 Teungueth
    • 2-1
    • Dakar SC
    • 1-0
    17.04 20:00 Crvena zvezda
    • 2-1
    • Radnik
    • 0-1
    17.04 17:00 Kabel Novi Sad
    • 1-0
    • Zemun
    • 0-0
    17.04 17:00 Radnicki 1923
    • 0-0
    • Borac 1926
    • 0-0
    17.04 17:00 Radnicki Pirot
    • 2-1
    • Loznica
    • 1-0
    17.04 17:00 Sloga Kraljevo
    • 0-0
    • Jagodina
    • 0-0
    17.04 12:00 Sindjelic Beograd
    • 2-0
    • Lokomotiva Beo
    • 0-0
    17.04 17:00 Mladenovac
    • 0-1
    • Polet Dorcol
    • 0-1
    17.04 17:00 Radnicki Beograd
    • 5-1
    • Zvezdara
    • 3-1
    17.04 17:30 Studentski Grad
    • 2-1
    • TEK Sloga
    • -
    17.04 17:30 Becej
    • 5-0
    • Vojvodina Perl
    • -
    17.04 17:30 Dinamo Pancevo
    • 0-0
    • Hajduk 1912
    • -
    17.04 17:30 Feniks 1995
    • 1-0
    • Omladinac NB
    • -
    17.04 17:30 Jedinstvo SP
    • 3-0
    • Kozara BVS
    • -
    17.04 17:30 Mladost GAT
    • 2-0
    • Vrsac
    • -
    17.04 17:30 Radnicki 1912
    • 2-0
    • 1. Maj Ruma
    • 0-0
    17.04 17:30 Radnicki Zrenjanin
    • 0-0
    • Stari Grad
    • 0-0
    17.04 17:30 Sloboda NK
    • 2-1
    • Sloga Conoplja
    • 2-0
    17.04 17:30 Dunav Prahovo
    • 2-1
    • Car Konstantin
    • -
    17.04 17:30 Paracin
    • 3-1
    • Timocanin
    • -
    17.04 17:30 Pcinja
    • 4-1
    • Zupa
    • 0-1
    17.04 17:30 Sindelic
    • 2-1
    • Morava Vladici
    • -
    17.04 17:30 Timok
    • 3-0
    • Moravac
    • -
    17.04 17:30 Trstenik
    • 3-2
    • Rembas
    • -
    17.04 17:00 Gruza
    • 0-0
    • Sloboda
    • 0-0
    17.04 17:00 Macva Bogatic
    • 2-1
    • Sloga Petrovac
    • 1-0
    17.04 17:00 Sloga Pozega
    • 4-2
    • Susica
    • 2-1
    17.04 17:00 Smederevo
    • 7-0
    • Bane Raska
    • 3-0
    17.04 17:00 Sumadija Arandjelovac
    • 0-4
    • Tutin
    • -
    17.04 17:00 Trepca
    • 0-4
    • Jedinstvo U.
    • 0-1
    17.04 15:30 Hougang
    • 1-1
    • Young Lions
    • 0-0
    17.04 15:30 Tanjong Pagar
    • 0-6
    • Albirex Niigat
    • 0-3
    17.04 16:30 Ruzomberok
    • 1-0
    • Pohronie
    • 0-0
    17.04 18:00 Nitra
    • 0-3
    • Senica
    • 0-3
    17.04 18:00 Sered
    • 2-0
    • Michalovce
    • 1-0
    17.04 16:30 Slovan Bratislava
    • 1-2
    • Trnava
    • 0-1
    17.04 18:00 Dun. Streda
    • 2-0
    • Trencin
    • 2-0
    17.04 12:00 Bardejov
    • 2-1
    • S. Bratislava
    • 0-0
    17.04 17:30 FC Kosice
    • 5-0
    • Dubnica
    • 1-0
    17.04 17:30 Komarno
    • 2-1
    • Trebisov
    • 0-0
    17.04 17:30 L. Mikulas
    • 1-1
    • Podbrezova
    • 0-1
    17.04 17:30 Poprad
    • 1-6
    • Zilina B
    • 0-4
    17.04 17:30 Puchov
    • 1-1
    • Skalica
    • 0-0
    17.04 16:00 Bravo
    • 2-2
    • Domzale
    • 1-0
    17.04 18:15 Gorica
    • 0-1
    • O. Ljubljana
    • 0-0
    17.04 21:00 Koper
    • 1-0
    • Tabor Sezana
    • 0-0
    17.04 16:00 Ilirija
    • ERT.
    • Fama Vipava
    • -
    17.04 16:00 Izola
    • ERT.
    • Sava Kranj
    • -
    17.04 16:00 NK Adria
    • ERT.
    • Grosuplje
    • -
    17.04 16:00 Sencur
    • ERT.
    • Tolmin
    • -
    17.04 16:00 Skofja Loka
    • ERT.
    • Ljubljana Svob
    • -
    17.04 16:00 Zagorje
    • ERT.
    • Sobec Lesce
    • -
    17.04 16:00 Ziri
    • ERT.
    • Postojna
    • -
    17.04 21:35 Al-Fateh
    • 1-1
    • Damac
    • 1-0
    17.04 22:10 Al Wehda
    • 0-1
    • Al-Ettifaq
    • 0-0
    17.04 01:00 Huachipato
    • 5-3
    • Nublense
    • 1-2
    17.04 03:30 U. Catolica
    • 2-1
    • Curico Unido
    • 2-0
    17.04 18:00 San Felipe
    • 2-3
    • D. Puerto Mont
    • 2-0
    17.04 19:00 Barnechea
    • 0-1
    • Coquimbo
    • 0-0
    17.04 14:30 Dushanbe 83
    • 1-0
    • Khatlon
    • 1-0
    17.04 14:30 Khujand
    • 2-0
    • CSKA Pomir Dus
    • 1-0
    17.04 14:00 Coastal Union
    • 2-1
    • Ruvu Shooting
    • 1-1
    17.04 16:00 Mtibwa Sugar
    • 1-1
    • Kagera Sugar
    • 1-1
    17.04 19:00 Young Africans
    • 1-0
    • Biashara Mara
    • 0-0
    17.04 14:00 Khonkaen Utd.
    • 2-1
    • Nakhon Pathom
    • 1-1
    17.04 10:00 Taipei Bear K
    • 0-0
    • New Taipei K
    • 0-0
    17.04 10:00 Taoyuan K
    • 0-4
    • Hualien K
    • 0-3
    17.04 11:30 Kaohsiung K
    • 0-2
    • Taichung Blue
    • 0-2
    17.04 17:00 Sara Sport
    • ERT.
    • Binah
    • -
    17.04 18:00 ASC Kara
    • 7-0
    • Binah
    • 2-0
    17.04 15:30 CO Medenine
    • 1-1
    • Hammam-Lif
    • 1-1
    17.04 13:30 Denizlispor
    • 2-3
    • Erzurum BB
    • 0-1
    17.04 16:00 Trabzonspor
    • 1-1
    • Hatayspor
    • 1-0
    17.04 16:00 Yeni Malatyaspor
    • 1-0
    • Alanyaspor
    • 0-0
    17.04 19:00 Göztepe
    • 1-3
    • Galatasaray
    • 1-2
    17.04 16:00 Keçiörengücü
    • 0-1
    • Tuzlaspor
    • 0-1
    17.04 19:00 Adana Demirspor
    • 3-0
    • Giresunspor
    • 3-0
    17.04 15:00 Express
    • 1-1
    • Mbarara City
    • 0-0
    17.04 16:00 Busoga
    • 2-1
    • Police
    • 1-0
    17.04 16:00 Myda
    • 0-3
    • Bright Stars
    • 0-1
    17.04 16:00 UPDF
    • 4-2
    • Kyetume
    • 3-1
    17.04 16:00 Wakiso Giants
    • 2-0
    • Onduparaka FC
    • 1-0
    17.04 14:00 Minaj
    • 3-1
    • Desna
    • 2-0
    17.04 17:00 Vorskla
    • 4-2
    • Zorya
    • 3-0
    17.04 19:30 Shakhtar
    • 0-1
    • Dyn. Kyiv
    • 0-1
    17.04 16:00 Krystal
    • 1-2
    • Kramatorsk
    • 0-2
    17.04 19:00 Metalist 1925
    • 1-1
    • Volyn Lutsk
    • 1-0
    17.04 11:00 Kolos Kovalivka U21
    • 6-4
    • Dnipro-1 U21
    • 4-2
    17.04 12:00 Mariupol U21
    • 1-0
    • Olimpik Donets
    • 1-0
    17.04 14:00 Inhulets U21
    • 1-5
    • Rukh Lviv U21
    • 1-2
    17.04 02:15 Estudiantes M.
    • 4-0
    • Trujillanos
    • 1-0
    17.04 13:00 Binh Dinh
    • 0-1
    • Thanh Hoa
    • 0-1
    17.04 13:00 Song Lam Nghe An
    • 0-2
    • Hong Linh Ha T
    • 0-1
    17.04 15:15 Sai Gon FC
    • 0-0
    • Hai Phong
    • 0-0
    17.04 13:00 BHTS Quang Nam
    • 5-2
    • Can Tho
    • 2-1
    17.04 14:00 Pho Hien
    • 0-1
    • TTBD Phu Dong
    • 0-0
    17.04 15:00 OFI Crete
    • 1-1
    • Atromitos
    • 0-0
    17.04 17:15 Panetolikos
    • 1-0
    • Smyrnis
    • 0-0
    17.04 19:30 Volos
    • 1-1
    • Giannina
    • 1-1
    17.04 14:45 Diagoras
    • 2-0
    • AO Trikala
    • 1-0
    17.04 14:45 Levadiakos
    • 1-2
    • Ionikos
    • 1-0
    17.04 14:45 O.F. Ierapetra
    • 1-2
    • Xanthi
    • 1-0
    17.04 12:00 Kalamata
    • 0-0
    • Niki Volos
    • 0-0
    17.04 16:30 Aris Skalas
    • 1-1
    • Pangytheatikos
    • 1-0
    17.04 15:00